Często zadawane pytania - Kontenery Green Wrocław

Zamów kontener: +48 666 050 666

Kontenery Wrocław


Najczęściej zadawane przez naszych klientów pyatania

Ile kosztuje wynajęcie kontenera?

Cena wynajęcia kontenerów są zależne od wielu czynników. Ich końcowe wartości poza samymi gabarytami, zależą na przykład od dokładnej lokalizacji oraz rodzaju odpadów, które docelowo będą w nich składowane. W większości przypadków najtańsze kontenery na gruz we Wrocławiu oraz okolicach można zamówić właśnie w naszej firmie.

Jak długo trwa wynajem kontenerów?

Czas wynajmu w dużej mierze zależy od aktualnego stanu wolnych kontenerów. Zazwyczaj nasze zapasy magazynowe pozwalają na to aby klient na spokojnie bez pośpiechu mógł zapełnić kontener odpadami, a jego odbiór odbywa się dopiero po telefonicznej informacji odnośnie potrzeby odbioru. Naturalnie można też ustalić konkretny termin odbioru wspólnie z naszym pracownikiem tak aby cały proces porządków przebiegł płynnie i nie zmuszał nikogo do zbędnego pośpiechu.

Czy kontener można zamówić w każde miejsce we Wrocławiu?

Zdecydowanie tak. Nasze pojazdy, które transportują kontenery są bardzo mobilne dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie w każde miejsce na terenie zarówno całego Wrocławia jak i okolic. Nie są nam straszne wąskie przejazdy ani niskie wiadukty, jesteśmy na nie przygotowani.

Ile czasu trwa wywóz kontenera pełnego gruzu?

Odebranie kontenera zapełnionego odpadami w większości wypadków wymaga tylko tyle czasu ile kierowca na dojechanie w miejsce docelowe. Sama czynność załadunku trwa około minuty i nie wymaga obecności klienta w trakcie jej wykonywania pod warunkiem, że rozliczenie kosztów wykonania usługi już nastąpiło lub też na życzenie klienta dostarczyliśmy kolejny kontener.

Co się dzieje z odpadami po ich odebraniu?

Wszystkie odpady odebrane przez naszych kierowców trafiają na wysypisko gdzie składowane są odpady zmieszane z podziałem na kilka różnych rodzai ich pochodzenia. W dalszej kolejności podlegają one segregacji i są odpowiednio utylizowane, a część z nich podlega reprodukcji podczas której przerabiane są na kruszywa stosowane w budownictwie.

Czy oferują Państwo najtańsze kontenery we Wrocławiu?

W dobie wciąż powiększającej się konkurencji dokładnie tak samo jak jest również w innych branżach, może się zdarzyć tak, że pojawi się firma, która zaoferuje tańsze usługi od naszych. Nie jednak wybierając ofertę i produkty naszej firmy mają Państwo gwarancję, że odebrane odpady nie znajdą się w efekcie końcowym na terenach do tego nieprzystosowanych takich jak chociażby las czy też inne dzikie wysypiska gdzie składowanie śmieci jest niezgodne z prawem. Wszystkie ceny są dokładnie przemyślane oraz wliczają prawidłową i rzetelną utylizację odpadów.

Czy oferta zawiera w sobie wywóz odpadów i śmieci każdego rodzaju?

W zdecydowanej większości przypadków tak, oferujemy wywóz odpadów i śmieci praktycznie każdego rodzaju. Oczywiście ich kategorie zależne są od tych, które zostały sprecyzowane w dokumentach dotyczących zgody na wywóz i utylizację jaką otrzymała nasza firma od miasta. Ale z doświadczenia możemy śmiało powiedzieć, że pokrywają one większość potrzeb z jakimi skierowali się do tej pory w naszym kierunku konsumenci.


Regulamin Polityka prywatności Rodo

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Kontenerygreen 2020 Wrocław