Kontenery na gruz we Wrocławiu - Tanio i solidnie!

Zamów kontener: +48 666 050 666

Kontenery Wrocław


Kontenery na gruz - Wrocław i okolice

Nasza firma oferuje możliwość wynajęcia specjalistycznych kontenerów na gruz zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom, dzięki czemu już praktycznie każdy posiada możliwość wykonania prawidłowej utylizacji gruzu.

Pojemność i wymiary naszych kontenerów

Mały kontener na gruz

kontener na gruz

O pojemności dwóch metrów sześciennych (2m3) i przyblizonej ładowności trzech ton czystego gruzu budowlanego. Został zaprojektowany, stworzony i całkowicie dostosowany do wszelkich zadań specjalnych takich jak niezwłoczny wywóz niewielkich partii gruzu z miejsc gdzie ich składowanie przez dłuższy czas jest niemożliwe.

Standardowy kontener na gruz

kontenery na gruz

Pojemność całkowita 3,5m3. W swoich gabarytach pomieści gruz o wadze około 4,5 ton. Jest to najczęściej zamawiany w naszej firmie kontener, który bez trudu pomieści większe ilości gruzu oraz pozwoli na spokojne jego składowanie przez dłuższy czas. Doskonale nadaje się dla osób remontujących mieszkania.

Duży kontener na gruz

kontener na gruz

Nowość i zarazem hit w branży. Łączna pojemność to aż 7m3. Jednorazowo zgromadzi gruz na poziomie około 10,5 ton. Doskonale nadaje się na każdy plac budowy. Jego zapełnienie wymaga czasu bowiem pozwala zgromadzić jednorazowo bardzo duże ilości gruzu. Jego transport do klienta i na wysypisko przebiega błyskawicznie.

Wynajem, odbiór i wywóz

Standardowa procedura usługi świadczonej w zakresie wypożyczania kontenerów na gruz w większości przypadków wygląda tak, że na samym jej początku oczywiście występuje zapotrzebowanie na kontener zgłoszone telefonicznie do naszego pracownika przez klienta, który chce się pozbyć zaległego gruzu. Kolejnym etapem jest podstawienie kontenera przez naszego kierowcę po czym klient już na spokojnie może zająć się jego zapełnianiem. Kiedy kontener jest już wypełniony, w przypadku jeżeli dokładny termin odbioru nie został wcześniej ustalony, następuje zgłoszenie tego faktu drogą telefoniczą, wówczas nasz kierowca ponownie wyrusza do klienta w celu odebrania kontenera, ewentualnego rozliczenia gdy owe jeszcze nie nastąpiło i wywozu jego zawartości na wysypisko.


kontenery na gruz

Troszczymy się o środowisko

W trakcie prowadzenie większych prac remontowych lub też budowlanych, które wiążą się z częściową rozbiórką i przerabianiem ścian, fundamentów, z czasem potrafi nagromadzić się całkiem duża ilość zbędnego gruzu. Jako, że Polskie prawo nie kwalifikuje tego rodzaju odpadów jako zwykłe śmieci, ich wyrzucanie do standardowych pojemników znajdujących się na osiedlach czy też w inne miejsca takie jak na przykład dzikie wysypiska, jest nielegalne. Dodatkowo istnieje znacznie więcej powodów dla których powinna odbyć się prawidłowa utylizacja takich odpadów, a także i argumentów które mówią „to się opłaca”.

Przede wszystkim chodzi o przyrodę, równowagę w niej, ład i porządek w miejscach gdzie śmieci być nie powinno. Aczkolwiek to nie wszystko bowiem po przetworzeniu, gruz może zostać ponownie wykorzystany w budownictwie dzięki czemu po pierwsze zmniejsza się zapotrzebowanie na wydobycie nowych materiałów, zmniejsza się ilość odpadów już zgromadzonych na wysypiskach oraz w wielu przypadkach zmniejszają się także koszt kolejnego remontu drogi, modernizacji domu i rozpoczęcia kolejnej budowy. Korzystając z naszych usług pomagają Państwo w prawidłowej optymalizacji obiegu odpadów w przyrodzie i mają pewność, że przykładają rękę do procesu utrzymywania równowagi w środowisku za co bardzo dziękujemy.


Regulamin Polityka prywatności Rodo

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Kontenerygreen 2020 Wrocław