Kontenery na odpady we Wrocławiu - Tanio i solidnie!

Zamów kontener: +48 666 050 666

Kontenery Wrocław


Kontenery na odpady - Wrocław i okolice

Doskonałe do składowania wszelkiego rodzaju odpadów takich jak na przykład stare meble, elektro śmieci, pozostałości po porządkach na ogródkach działkowych oraz masowych imprezach okolicznościowych.

Wymiar i pojemności kontenerów

Małe kontenery na odpady

kontener na odpady

Idealny wybór dla osób, które pragną pozbyć się z mieszkania starych mebli oraz przeprowadzających drobne remonty i prace budowlane. Ten kontener jest niezwykle mobilny i zarówno czas jego dostarczenia jak i wywozu tuż po załadowaniu są na prawdę imponujące. Pomimo imponująco dużej pojemności zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Średnie kontenery na odpady

kontenery na odpady

Nie straszne mu są przeprowadzi, remonty ani gruntowne porządki. Pomieści bardzo dużą ilość odpadów nie przeszkadzając jednocześnie w trakcie prowadzonych prac. Jego mobilność pozwala na to aby mógł się znajdować jak najbliżej miejsca w którym zgromadzone są odpady. Skutecznie ułatwia proces prowadzenia porządków.

Duże kontenery na odpady

kontener na odpady

Doskonałe rozwiązanie w miejscach gdzie składowane są jednocześnie bardzo duże ilości odpadów. Ze względu na imponującą pojemność, w zdecydowanej większości przypadków nie wymaga zbyt częstego wywożenia. Niektórzy klienci twierdzą, że nie posiada on dna. Sprawdziliśmy dwukrotnie, posiada, jest po prostu bardzo pojemny.

Cennik kontenerów (indywidualne ustalanie cen pozwala zaoferować usługę najtaniej jak to możliwe)

Oczywistym faktem jest, że każdy chciałby poznać ujednolicone ceny kontenerów możliwych do wynajęcia bez konieczności kontaktowania się z przedstawicielem naszej firmy jednak jako, że staramy się dbać o dobro każdego klienta aby móc bezustannie oferować jak najniższe ceny, nie stosujemy sztywnych cenników. Dla czego? ponieważ ujednolicenie oferty cenowej sprawiłoby, że wielu klientów płaciłoby znacznie więcej niż jest to konieczne.

Na końcową cenę wynajmu oraz wywozu zapełnionych już kontenerów składają się takie czynniki jak chociażby lokalizacja w którą owy kontener musi zostać dostarczony, przewidywany czas jego użytkowania przez klienta, odpady jakie będą w nim składowane oraz koszty związane z ich późniejszą, prawidłową i w pełni zgodną z przepisami utylizacją.

Płacąc naszym pracownikom za wykonane usługi oraz wynajęte pojemniki na odpady ponoszą Państwo jedynie niezbędne koszty dzięki którym jesteśmy w stanie nadal pełnić rolę lidera w swojej branży na rynku Wrocławia oraz mają pewność, że wszystkie materiały zostaną prawidłowo zutylizowane co nie zawsze może mieć miejsce w przypadku firm, które robią to najtaniej całkowicie nie dobając o przepisy i środowisko.


kontenery na odpady

Kontenery na odpady budowlane wielkogabarytowe i nie tylko

Nasze pojemniki są dostosowane do składowania nawet bardzo ciężkich i twardych materiałów, sama ich konstrukcja oraz tworzywo z którego zostały wykonane, zostały bardzo dokładnie przemyślane i wykonane tak aby bez najmniejszego problemu utrzymywać swoją zawartość stale w jednym miejscu. A co za tym idzie, doskonale nadają się do składowania odpadów każdego rodzaju, nie tylko pochodzenia budowlanego.

Pojemniki tego rodzaju cieszą się niezwykle dużym powodzeniem wszędzie tam gdzie składowane są między innymi takie materiały jak elektro śmieci, stare meble, drewno pochodzące z rozbiórki oraz inne materiały, które nie zostały zakwalifikowane jako gruz lub śmieci. Dodatkowo dzięki niezwykłej mobilności, jesteśmy w stanie je dostarczyć w praktycznie każde miejsce niezależnie od przeszkód, które można napotkać na drodze, chociażby takich jak niskie wiadukty czy też wąskie bramy przejazdowe.


Regulamin Polityka prywatności Rodo

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Kontenerygreen 2020 Wrocław