Tani wywóz gruzu we Wrocławiu - Kontenery Green

Zamów kontener: +48 666 050 666

Kontenery Wrocław


Tani wywóz gruzu Wrocław i okolice

Jedną z głównych usług zawartych w ofercie naszej firmy jest między innymi wywóz gruzu do którego używamy odpowiednio przystosowane kontenery oraz samochody jakimi je przewozimy, dostarczając gruz na właściwe wysypiska.

Wywóz gruzu

Jak wygląda wywóz gruzu?

Standardowa procedura odebrania gruzu przez naszych pracowników ze względu na doskonale przemyślaną optymalizację wszystkich pośredniczących jej procesów oraz w konsekwencji znacznie zwiększoną szybkość i skuteczność, praktycznie jest niezmienna od lat. Jest tak dla tego, że taki sposób funkcjonowania niezwykle pomaga nam w codziennej bardzo płynnej pracy z wieloma klientami oraz skutecznie zwiększa ich ogólne zadowolenie związane ze świadczoną usługą.

Proces wywozu gruzu przez naszą firmę składa się z pięciu etapów:

Telefoniczne zgłoszenie potrzeby wywozu gruzu

Klient, który potrzebuje pozbyć się zbędnego, zalegającego gruzu kontaktuje się telefonicznie z naszym pracownikiem w celu umówienia dogodnego terminu jego wywozu.

Podstawienie kontenera na gruz

Kierowca pojazdu transportującego kontenery na gruz podstawia kontener we wcześniej ustalone telefonicznie miejsce o umówionej godzinie potwierdzając przy tym z klientem termin jego odebrania.

Uzupełnienie kontenerów gruzem

Kontener jest napełniany gruzem budowlanym przez osobę, która zamówiła kontener przez czas ustalony wcześniej z kierowcą. W przypadku kiedy okres ten ulec miałby zmianie, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

Odbiór gruzu i transport na wysypisko do sortowania

Pracownik firmy GreenTree ponownie przyjeżdża we wcześniej ustalone miejsce gdzie wcześniej został podstawiony kontener i po rozmowie z klientem przenosi go razem z zawartością na pojazd po czym transportuje gruz na wysypisko tymczasowe, gdzie jest on segregowany.

Wywóz odpadów na wysypisko

Po zakończeniu segregacji kierowcy dysponujący największymi kontenerami dokonują załadunku gruzu w celu jego ostatecznego wywozu na przeznaczone w tym celu wysypisko. W dalszej części zależnie od rodzaju, gruz może zostać przetworzony na kruszywa i mączki budowlane aby mógł zostać ponownie wykorzystany w budownictwie.

Rzetelny transport gruzu na wysypisko

Niezależnie od tego czy reprezentują Państwo samych siebie jako osoby fizyczne czy też funkcjonują jako firma lub przedsiębiorstwo, nasze usługi kierowane są na równi dla każdego. Jeżeli nie wiedzą Państwo zatem co zrobić z zalegającym gruzem, jak i gdzie pozbyć się gruzu budowlanego, nasza oferta bez zwątpienia jest najlepszą odpowiedzią na te pytania. Powierzając gruz w nasze ręce mają Państwo pewność, że trafi on na specjalnie przystosowane do jego odbioru wysypisko, a nie do lasu czy też w inne miejsce gdzie się znaleźć nie powinien. Priorytetem naszej firmy jest troska o środowisko dzięki czemu uzyskaliśmy stosowne zgody i zezwolenia na odbiór, wywóz, przetwórstwo i utylizację wielu materiałów, które są gromadzone również w trakcie trwających prac budowlanych.

Dołącz do nas i postaw na środowisko!


Regulamin Polityka prywatności Rodo

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Kontenerygreen 2020 Wrocław